µTorrent® Pro

µTorrent® Pro dla Android

Najlepszy klient torrent na smartfony i tablety z systemem Android

uTorrent Pro dla Androida pozwala na pobieranie muzyki, filmów, gier, dokumentów i innych plików na smartfony i tablety przy pomocy sieci BitTorrent. To płatna wersja aplikacji uTorrent, która nie zawiera żadnych reklam i oferuje pełne wsparcie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przejrzysty interfejs
  • Brak reklam
  • Zarządzanie kanałami RSS
  • Jednoczesne pobieranie wielu plików
  • Możliwość ustawienia limitów pobierania/udostępniania

Wady

  • Opcja wyszukiwania do poprawy
  • Brak integracji z wyszukiwarkami torrentów
  • Nie różni się wyglądem i funkcjonalnością od wersji darmowej

Bardzo dobry
8

uTorrent Pro dla Androida pozwala na pobieranie muzyki, filmów, gier, dokumentów i innych plików na smartfony i tablety przy pomocy sieci BitTorrent. To płatna wersja aplikacji uTorrent, która nie zawiera żadnych reklam i oferuje pełne wsparcie.

Wyszukiwanie, pobieranie i zarządzanie plikami torrent

Ekran główny uTorrent Pro wyświetla trzy zakładki jedną z wszystkimi torrentami, drugą z już pobranymi oraz trzecią z aktualnie pobieranymi. W przypadku gdy plik zostanie pobrany otrzymamy powiadomienie na pasku powiadomień.

Aby dodawać nowe pliki torrent do pobrania mamy dwie możliwości:


  1. kliknąć na symbol z lupą i wpisać słowo kluczowe. Pojawi się nowe okno przeglądarki z wynikami wyszukiwania Google. Należy znaleźć plik, który nas interesuje i wybrać go. Zostanie on dodany do kolejki

  2.  Jeśli znamy link do pliku torrent wystarczy kliknąć na „+” i wkleić lub wpisać adres URL. Wtedy rozpocznie się pobieranie.

Ponadto uTorrent Pro pozwala na monitorowanie i dodawania kanałów RSS. Możemy też ustawić limity przepustowości pobierania i udostępniania. uTorrent Pro może uruchamiać się automatycznie podczas włączania telefonu lub tabletu.

Prosty i intuicyjny interfejs

 

uTorrent Pro dla systemu Android jest aplikacją niezwykle prostą. Interfejs zawiera tylko niezbędne elementy, wszystkie główne przyciski są w zasięgu ręki dostępne bezpośrednio z ekranu głównego.

Dla fanów smartfonów

uTorrent Pro to najlepszy P2P dostępny na smartfony i tablety. Jest łatwy w obsłudze i oferuje szereg możliwości. Przydałoby się jedynie poprawić funkcję wyszukiwania plików.

uTorrent Pro czyli płatna wersja, w porównaniu do darmowej nie zawiera reklam i pozwala na indywidualne wsparcie w nagłych przypadkach od twórców aplikacji. Pod względem interfejsu i funkcjonalności obie aplikacje są identyczne.

Pamiętajcie o tym aby używać uTorrent Pro wyłącznie przy wykorzystaniu sieci Wi-Fi, tak aby uniknąć wyczerpania się transferu danych po sieci 3G.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na android

µTorrent® Pro

Download

µTorrent® Pro 1.22

Opinie użytkowników o µTorrent® Pro

Sponsorowany×